Wprowadź produkt na rynek!


Wierzymy że ta książka zrewolucjonizuje Twój biznes!

10 rozdziałów przepełnionych najpotrzebniejszą wiedzą, opatrzoną illustracjami oraz wideo - które stanowią dodatkowy kompleksowy materiał interaktywny książki.  Do tego masa dodatków jak grupa wsparcia, platforma z narzędziami, checklisty, zadania ect.. Więcej informacji poniżej.

Wielka księga małych porad

Wprowadź produkt na rynek!

Cena premierowa 29zł brutto za ebooka. Wysyłka poprzez e-maila . Przy składaniu możesz podać dane do FV. Pamiętaj w naszej firmie masz 30 dniowe prawo odstąpienia od umowy. Wysyłka ebook do 5 minut po zakupie. 
Taka niska cena tylko w okresie premiery! :)

Wszystko od A do Z o wprowadzeniu produktu na rynek

Nie musisz posiadać żadnej wiedzy na temat marketingu/sprzedaży w internecie wytłumaczę to krok po kroku :)  Spis treści dostępny na dole strony.

Interaktywny ebook 

Sam tekst to za mało! Poza tym średnio u mnie z pisaniem:) Dlatego ebook będzie wyposażony w filmy wideo! 

Mnóstwo materiałów dodatkowych

Dostaniesz gotowe schematy działania, checklisty, zadania do wykonania. Otrzymasz również nasze wsparcie oraz dostęp do strony z narzędziami omawianymi w książce.

Przydatne narzędzia

Dowiesz się jakie narzędzia zwiększają sprzedaż. Które mechanizmy warto wykorzystać aby dotrzeć do odbiorców naszego produktu oraz jak tworzyć biznesowe chatboty. 

Księga liczb

W tej publikacji podjąłem się ciężkiego tematu, który zawsze jest pomijany przez wszystkich - zaprezntowałem konkretne liczby! :) 

Poznaj opinie pierwszych czytelników! 

są to pierwsi odbiorcy Wielkiej księgi małych porad - Wprowadź produkt na rynek

Uniwersalność

Nie musisz posiadać żadnej wiedzy na temat marketingu/sprzedaży w internecie wytłumaczę to krok po kroku :) 

Liczby i mięso

Poznasz konkretne liczby i otrzymasz specjalny kalkulator stworzony w Excelu. 

Grupa wsparcia

Zostaniesz zaproszony do grupy na FB gdzie w razie problemów otrzymasz nasze wsparcie. 


Case

Zobaczysz krok po kroku moje wprowadzenie na rynek gdzie w ciągu 1 dnia sprzedałem 1000 sztuk produktu. Z marżą 39zł na każdej sztuce. 

Cześć :)

Jestem Mateusz! Od 10 lat prowadzę szkolenia IT. Pracowałem na uczelni, prowadziłem kampanie reklamowe największych sklepów internetowych, a obecnie zajmuje się tworzeniem wideo kursów. Masz gwarancję, że w tym kursie znajdziesz prakatykę popartą wiedzą :)

Masz działający e-biznes?

Sprawdź jak z minimalnym wkładem czasu i pracy stworzyliśmy, przetestowaliśmy i sprzedaliśmy produkt:) Wszystko to według metody opisanej w tej książce. 

Stworzenie i przetestowanie produktu w 4 dni.

Z naszej metody korzystają

Dalej nie przekonaliśmy Cię do zakupu? Pobierz za darmo jeden dział z książki i zobacz jak to wszystko wygląda od środka:

Spis treści 

To jest obszar dolnego suwaka. Możesz edytować ten tekst lub wstawić tutaj dowolny element. Jest to znakomite miejsce na wstawienie formularza zapisu lub licznika odliczającego czas do końca promocji lub ilości pozostałych sztuk towaru.